Jak przygotować się do tarota ?

Wróżby mogą, ale nie muszą być precyzyjne

Istnieje parę sposobów na tasowanie kart i istnieje też dużo sposobów na wyłożenie ich na stole. Sposób, w jaki karty są tasowane i ukazywane może oddziaływać na odczyt i są przypadki, w których przewidywania mogą nie być w całości konkretne. Z uwagi na to, najkorzystniej jest przybyć bez jakichkolwiek żądań co do osiągnięcia odczytu.

Daj sobie czas na zrozumienie tego, co chciały przekazać Ci karty

Karty Tarota odzwierciedlają dużo rozmaitych sprawy, które są w stanie przekładać się na różne aspekty w Twoim życiu. Możesz nie być w stanie połapać się z miejsca, co oznacza rozkład. Ale jak tylko zobaczysz, jak to się rozwija w Twoim życiu, możesz potrafić zaobserwować zależności między tym, co się dzieje a tym, co pokazały karty.

Obejmij Nieznane

Jak przygotować się do tarota ?

Kiedy udajesz się na wróżbę z kart tarota, przygotuj się na przyjęcie nieznanego. Baw się dobrze w odkrywaniu siebie poprzez znaki, które karty Ci uwypuklą.

Nie ma złych kart tarota

Funkcjonują karty tarota o złej opinii, jednakże musisz wychwycić, że faktycznie nie ma nieodpowiednich kart tarota. Dla przykładu, karta śmierci nieczęsto oznacza dosłowną śmierć. Bardziej symbolizuje znaczącą zmianę w Twoim życiu, taką jak między innymi ukończenie studiów lub zmiana miejsca zamieszkania. W związku z tym karta ta umie faktycznie dostarczyć Ci sposobność wyobrażenia sobie, w jaki sposób możesz odmienić swoje życie.

Tarocistka może pomóc Ci zinterpretować karty

Bądź otwarta w kierunku osoby, która Ci wróży i powierz jej swoje zaufanie, ponieważ będzie ona potrafiła udzielić Ci pomocy w kontekście tego, jak rozgryźć karty. Twoja interakcja z tarocistką ma potężne znaczenie w procesie rozgryzieniu rozkładu, a dzieląc się swoimi myślami i emocjami z nią, będzie miała możliwość odpowiedniej Cię poprowadzić. Bądź przekonana, że nie będzie Cię osądzać, ani pouczać.

Przygotuj listę pytań

Przed zdobyciem wróżby z kart tarota, należy sporządzić komplet pytań, na które pragniesz zdobyć odpowiedź. Pytania, które wykonasz będą kierunkiem Twojej wróżby. Dlatego ważne jest, abyś skupiła swoje myśli i pomyślała, na co pragniesz dostać odpowiedź. Bądź co więcej uświadomiona, że być może dowiesz się więcej niż to, o co pytałaś.

Możesz czuć się nad wyraz dobrze

W trakcie czytania kart tarota, jesteś w stanie oczekiwać zadowalającego, energicznego odczucia. Wróżba z kart tarota pozostawi Cię zmobilizowaną i zainspirowaną. W związku z tym najzwyczajniej pozostaw otwarty umysł i przeanalizuj odszyfrowywanie kart tarota jako coś właściwego dla Twojego dobrego samopoczucia.

zamów wróżbę u mnie jak zamówić wróżbę