Sprawdzone wróżby

Szukasz najlepszych wróżb ?

Zobacz co o moich wróżbach piszą inni:

Sprawdzone wróżby

“Droga Pani Otylio, Naprawdę miło jest przeczytać tyle krzepiących, pozytywnych słów. Analiza numerologiczna jest w 100 % trafiona – całkowicie zgadzam się nawet z negatywami na swój temat. Łatwiej się żyje ze świadomością ,że raz podjęte trudne decyzje w moim życiu , nie zabrały mi szans na szczęście w przyszłości- jak to wróżą mi bliscy. Dodała mi Pani sił, a tego teraz potrzebowałam najbardziej, oraz wiary w siebie i za to bardzo dziękuję.Z pewnością jeszcze skorzystam z pomocy Pani, a także polecę znajomym. Pozdrawiam serdecznie Anna”- Pani Anna

“Pani dobroć jest niezwykłą w dzisiejszych czasach. Wyruszyła mnie Pani bezinteresowność. Pogody i zdrowia, wszystkiego co najlepsze. Serdecznie pozdrawiam. Ewa” – Pani Ewa

“Bardzo Pani dziękuję za powróżenie i jeszcze tak szybko. Bardzo się cieszę , że jest nadzieja na przyszłość. Serdecznie pozdrawiam !” – Pani Agnieszka

“Witam, dziękuję bardzo za wróżbę. Moją osobowość Pani opisała jakby od dziecka mnie Pani znała:) Wręcz chyba lepiej aniżeli do tej pory sobie z tego sprawę zdawałam:) Za co jestem niezmiernie wdzięczna:) No i przede wszystkim dziękuję za wróżbę i rozwianie wszelkich wątpliwości i, że tak to określę pokazania światełka, które nie ukrywam- napaja optymistycznie:) Życzę w dalszym ciągu dobrych wróżb, pozdrawiam Pozdrawiam rowniez cieplo” – Pani Dominika

“Witam Pani Otylio, chcialbym serdecznie podziekowac za wrozbe. Niewiarygodne, ale znow wrozba sie sprawdza, jesli chodzi o fakty, jak np. moje obecne relacje z zona. Jest dokladnie tak, jak Pani napisala. Mam wiec nadzieje, ze te dotyczace przyszlosci, zwlaszcza mojej, tez sie sprawdza, bo nie wyglada ona dla mnie najgorzej. Serdecznie pozdrawiam.,” – Pan Bogusław

“Witam Pani Otylio Dziękując za odpowiedź przyznaję, że jestem pod ogromnym wrażeniem Pani talentu. Analiza numerologiczna dokładnie opisuje nasze osobowości i może dlatego nasz związek nie należy do najłatwiejszych. Pani odpowiedzi na moje pytania potwierdziły tylko moje obawy czy przypuszczenia,. ale dały też nowe spojrzenie na pewne sprawy i nadzieję. Pozdrawiam serdecznie życząc wszystkiego dobrego Iwona” – Pani Iwona

“Droga Pani Otylio, Bardzo dziekuje, ze zechciala Pani poswiecic czas na moje sprawy. Wiem, ze Pani (chociaz raczej Tarota) prognozy sa bardzo wiarygodne- wlasciwie Tarot potwierdzil dokladnie to, co juz wczesniej “podskórnie” czulam.
Na pewno nie poraz ostatni poprosilam Pania o pomoc. Najserdeczniej dziekuje i pozdrawiam,” – Pani Lidia

“Chciałem serdecznie podziękować Pani za wróżbę nie wiedziałem że nie znając człowieka można go przejrzeć niemal że na wylot. To co Pani napisała o mnie pokrywa się z prawdą w 90%… a wszystko to szybko i łatwo i jak za taką cenę bardzo obszerne i konkretne. Jestem Pani bardzo wdzięczny.Pozdrawiam!” – Pan Rafał

“Droga wróżko!Serdecznie dziękuję za szybka odpowiedź na nurtujące mnie pytania.Pozostaje mi teraz uporządkować swoje myśli i emocje i czekać na rozwój wypadków.Słowa, które do mnie napisałaś dodają mi otuchy i pozwalają z większym spokojem spojrzeć w przyszłość.Dziękuję bardzo.Pozdrawiam” – Pani Marzanna

“Bardzo dziekuje za wrozbe! Oby sie spelnila chociaz zupelnie nie wiem co moge zrobic, zeby on sie ‘przelamal’.. A na dodatek on jest teraz w zwiazku z inna kobieta.……” – Pani Gosia

“Witam, Tak szybko sie od pani tej wrozby nie spodziewalam! Mysle, ze wiem jak dalej postepowac, aby nie ranic siebie i innych. To co czuje, przepowiedzial Tarot. Mysle, ze jeszcze kiedys poprosze o porade, gdyz jestem bardzo zadowolona. Zycze powodzenia. Pozdrawiam rowniez cieplo” – Pani Małgorzata

“Witam Pani Otylio, Przyznam, że analiza numerologiczna osobowości zarówno Mojej jak i Syna jest bardzo trafna. Właśnie tacy jesteśmy. Dalej czas pokaże jak potoczą się losy syna. Za kilka lat napiszę do Pani i podziele się, czy droga, którą wskazał Tarot sprawdziła się. Życzę wszystkiego dobrego, pozdrawiam” – Pani Marianna

“Dzień dobryWróżko Otylio,Jestem Pani bardzo wdzięczna za odpowiedź. Wszystko co Pani napisala zgadza się. Dała mi Pani też nadzieję, której mi pomału zaczęło brakować, choć zauażyłam zmiane w zachowaniu męża na bardziej pozytywną w stosunku do mnie. Wierzę, że mozna na nowo zbudować nasze relacje oparte na szacunkku i zrozumieniu.Jeszcze raaz dziękuję,Pozdrawiam cieplutko,Renata” – Pani Renata

“Witam Pani Otylio, naprawdę trafny opis sytuacji i mojej osoby, lepiej bym nie opisała siebie. Wiem, że za wróżby się nie dziękuję ,więc powiem, że jestem wdzięczna za zwrócenie mi uwagi na dzieci. Tu się zgadza, z synem nie mogę się porozumieć. Jestem w tej chwili spokojniejsza i wiem ,że mogę śmiało ruszać w dalszą drogę ku szczęściu. wszystkiego dobrego z całego serca Pani życzę i podejrzewam, że jeszcze raz skorzystam .” – Pani Małgorzata

“Pani list dużo mi pomógł zrozumieć pewne rzeczy, pomimo tego, że generalnie informacje zawarte w korespondencji nie były pozytywne.. ale zrobiło mi się lepiejAleksandra” – Pani Magdalena

“Dziękuje panie bardzo za wróżbę w jakiś sposób rozjaśniła pani moje myśli zobaczymy jak się ułoży i czy się spełni. Podziękowałabym pani osobiście ale nie ma takiej możliwości, ale mogę jedynie panią polecić znajomym.” – Pani Iwona

“Droga Otylio, dziękuję Tobie za tak szybką odpowiedz, to co napisałaś podniosło mnie na duchu.Mam na dzieję że Twoja wróżba się spełni, Jeszcze raz dziękuję i myślę że w niedługim czasie zwrócę się do Pani po pomoc.” – Pan Tomasz

“Dobry wieczor Pani WrozkoJestem pod wrazeniem tego Co pani zobaczyla w kartach. Nieukrywam tez pewnego rozczarowania. Jednakze nie zaluje mojej decyzji,ze zdecydowalam sie na wrozbe. Postaram sie zrobic to najlepsze z mojego zycia pomimo przeciwnosci Ktore stana mi na drodze Do szczescia. Postaram sie poswiecac wiecej czasu sobie I realizowac moje marzenia. Na pewno polece Pania w gronie znajomych i mysle ze sama jeszcze Do pani wroce po porade.Zycze wszystkiego dobregoZ pozdrowieniami” – Pani Magdalena

“Przeczytalam wrozbe, wiele rzeczy ma sens i pomoze mi na pewno:) Polece Pani wrozby moim znajomym :)Pozdrawiam, Anna” – Pani Anna

“Witam!Jak zwykle jestem pod wrażeniem Pani umiejętności obcowania Tarotem. Jest to pomoc nieoceniona, która pozwala na zastanowienie się nad mniejszymi i większymi problemami, które nas dotykają. Pozdrawiam ciepło życząc radości i do następnego usłyszenia.” – Pani Jolanta

“Dziękuję Pani Otylio za tak szybką odpowiedz i poświecony mi czas i serce.Wiem,że napisała mi Pani na samym końcu,że to nie wyrocznie,że to jedynie podpowiedz tarota,ale myśle że jest ona dobra.” – Pani Agnieszka

“Witam Bardzo dziękuję za wróżbę. Postaram się wykorzystać wszystkie wskazówki i najlepsze cechy jakie w sobie mam abyśmy byli szczęśliwi.Jeśli chodzi o określenie numerologiczne wszystko się zgadza na przyszłość spełni się. Pozdrawiam Violetta” – Pani Violetta

“Witam serdecznie. Mnóstwo prawdy jest w tym, co pani napisała. Na pewno będę polecał pani wróżby. Pozdrawiam!” – Pan Łukasz

“Otrzymałam wróżbę, przeczytałam z mocno bijącym sercem…i jestem pod OGROMNYM wrażeniem. Wszystko się zgadza w opisie numerologicznym , każde zdanie , każde słowo.Brak mi słów jak bardzo trafnie przedstawiła Pani nasze portrety numerologiczne. Wszystko się zgadza . Nie ma zdania , które by nie pasowało w tym opisie.Jesteśmy właśnie tacy jak nas Pani scharakteryzowała > to niesamowite!Odpowiedzi , które Pani udzieliła na zadane pytania, na pewno w jakiś sposób nas uspokoją i wpłyną ,że nasze obecnie trwające wakacje będą spokojniejsze.Obiecuję ,że będę Pani klientką , jeśli zajdzie potrzeba . Będę polecała Panią mojej najbliższej koleżance , która ma ochotę z takiej pomocy skorzystać a także innym znajomym.Bardzo serdecznie Panią pozdrawiam” – Pani Genowefa

“Dobry wieczór Pani OTYLIO, DZIĘKUJĘ za szybkie spełnienie mojej prośby i dostarczenie zleconej wróżby, która zawiera obszerną treść , zwłaszcza co do trafnej (w 99%) charakterystyki mojej osobowości oraz odpowiedzi Tarota udzielone na zadane moje pytania. Jestem Pani wdzięczna za wnikliwe i bezwłoczne podejście do mojej sprawy.” – Pani Mirosława

“Bardzo Pani dziekuję. Pani wróżba choć raczej nazwałabym to opisem stanu faktycznego, bardzo celnego jest poukładaniem w samym sobie treści, do których często wstyd się przyznać przed samym sobą…. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawian serdeczcznie i cieplutko w ten zimowy czas…. :-))))” – Pani Anna

“Dziekuje za konkretne odpowiedzi na zadane pytania, bez zbednego lania wody 🙂 Zobaczymy jak to bedzie…” – Pan Mariusz

“Dzień dobry.Bardzo dziękuję za wróżbę. Od kiedy ją dostałam już kilka razy czytałam. Uspokoiłam się trochę, bo dla mnie najgorsza jest niepewność. Mam teraz większą nadzieję, że wszystko się ułoży. Teraz na spokojnie jeszcze wszystko przemyślę. Z pewnością wróżba będzie dla mnie wskazówką.Co do charakterystyki numerologicznej ma Pani 100% rację – nie dtylko jeśli chodzi o mnie, ale też w kwestii R. i R.. Nawet nie uświadamiałam sobie niektórych cech, ale jak przemyślałam – faktycznie tak jest.Pani wróżba jest dla mnie bardzo zrozumiała, wię najprawdopodobniej jak coś znów mnie “rozbije” będę do Pani pisała.Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam” – Pani Elżbieta

“Witam serdecznie. Dziekuję. Wiadomości raczej optymistyczne, więc głowa do góry ;)Martwiłam się, że raczej dzidziusia już mieć ne będę tym bardzej wiadomość ta mnie ucieszyła – będę cierpliwie czekać. Jeżeli chodzi o kolegę to faktycznie poczytałam sobie trochę o więziach karmicznych, bliźniaczych duszach. Nasze spojrzenia są naprawdę elektryzujące i przeszywają na wskroś a z drugiej strony sprawiają błogą przyjemność taką którą trudno opisać. Będzie mi teraz łatwiej to zrozumieć. Jeszcze raz dziekuję. Pozdrawiam” – Pani Małgorzata

“Witam Pani Otylio. Dziękuję bardzo za analizę. Bardzo wiele z tego, co Pani napisała zgadza się z moimi odczuciami, jak i przeczuciami. Aż zadziwiająco wiele. Nawet moje pytanie o grożące mi niebezpieczeństwo straciło aktualność pomiędzy dniem, w którym je zadałem, a dniem, w którym otrzymałem odpowiedź. Po prostu już go nie czuję. Zadziwiające, doprawdy. A z drugiej strony czuję, jakbym znał Pani odpowiedzi zanim jeszcze wysłała Pani do mnie wiadomość. Będę Panią polecał innym. Pozdrawiam ciepło Marek” – Pan Marek

“Witam. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wróżby. Forma w jakiej przekazuje Pani informacje bardzo mi odpowiada. Lubię konkretne wróżby i takie do mnie najbardziej przemawiają. Mam do Pani 100% zaufanie.” – Pani Michalina

“Witam Panią – bardzo dziękuję za wróżbę. Przyrzekłam sobie właśnie,ze zastosuję się do wszystkiego co mi Pani radzi .Od dzisiaj jestem zdystansowana wobec Niego, żadnych ruchów z mojej strony, czekam spokojnie na jego inicjatywę. Zapowiedź naszego spotkania da mi tez do tego siłę. Wielkie dzięki,jest Pani moją ostoją i opoką.” – Pani Jadwiga

“Pani Otylio, pięknie Pani dziękuję. To wszystko prawda co Pani napisała, moje odczucia dot. pracy są dokładnie takie jak wskazał tarot, a co do dwóch nieprzychylnych kobiet to “prawda bez dwóch zdań”. Ja od dłuższego czasu myślę o zmianie pracy, ale brakowało mi odwagi, a teraz utwierdzam się że to jest ten moment. Cieszę się i dziękuję, że tak szybko Pani mi odpisała to mi zaoszczędziło nerwów i wiem co robić.” – Pani Jolanta

“Dziękuję bardzo Pani Otylio. Trafność Pani wróżby jest dla mnie ogromna i naprawdę bardzo dobrze ukazuje moją osobowość, mój stan obecny oraz plany na przyszłość i relacje z P. Oczywiście uważam tak jak Pani iż sami jesteśmy kowalami własnego losu i tylko i wyłącznie od nas, naszych działań i wiary w siebie zależy nasze życie i nasza przyszłość. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam” – Pani Magda

“Dobry wieczór Pani, bardzo serdecznie pozdrawiam i przesylam podziękowanie za tak wyczerpujące informacje. Jest Pani niesamowita i opinie o Pani się potwierdzają. Myślę, że pomoże mi to w podejmowaniu nastepnyvh decyzji. Z czystym sumieniem polecę Pani usługi moim koleżankom. Nie do końca wierzyłam, że można wirtualnie postawić mnie Tarota. Większość faktów zgadza się.” – Pani Jolanta

“Wrozko Otylio,Dziękuję serdecznie za tę wrozbe, wszystko co związane z moja osobą to prawda, będę czekać na rozwój wydarzeń.Pozdrawiam” – Pani Anna

“Pani Otylio,Wdzięczna jestem za wskazówki i mam nadzieje, ze podążając ich tropem odnajdę spokój i szczęście, które sa dla mnie źródłem radości życia.Mam mocne postanowienie zmiany swojego zachowania, zdystansowania emocjonalnego do wielu spraw i skoncentrowania sie na sobie. Mam nadzieje, ze taka strategia przyniesie mi to, czego w tej chwili w życiu mi brak.Pozdrawiam i bede polecac Panią bliskim, gdyż Pani wróżba jest wyważona i daleko Pani do przesadzania o przyszlosci, co osobiście ma dla mnie duże znaczenie.” – Pani Joanna

“Bardzo dziekuje za tak szybką odpowiedz. Tak podswiadomie czulam..” – Pani Karolina

“Dziękuję Pani bardzo!!! Mam wielką nadzieję, że wszystko będzie tak jak Pani napisała:) jestem pełna uznania dla Pani i wkrótce się ponownie odezwę:) Pozdrawiam” – Pani Magda

“Dzien Dobry. Droga Wrozko otylio z wieka przyjemnoscia polece pania moim znajomym. Wesolych Swiat i Szczesliwego Nowego Roku zycze. Pozdrawiam” – Pani Ewelina

“Witam Pani Otylio,dziękuję za tak szybką odpowiedź na moje pytaniato niesamowite jak dokładnie opisała Pani nas obojewróżba wygląda na bardzo pozytywną, tak więc muszę się sprężyć aby pomóc w jej realizacji” – Pani Izabela

“Witam Pani Otylio, serdecznie dziękuję za szybką wróżbę!!! Co do tego T. miała Pani rację, tzn.odezwał się do mnie. Jesteśmy w kontakcie. Mówił mi, że nie boi się poważnego związku, że mu na mnie zależy, ale czuję podświadomie, że tak jest, że ma jakąś blokadę. Kiedyś ktoś bardzo go zranił i boi się zaufać. Poza tym długo już był sam tak jak ja. Ciekawa jestem, czy coś nas połączy. Najważniejsze, abym się z nim spotkała jak najszybciej.
Dziękuję Pani raz jeszcze za niezwykle szczegółowy opis wróżby i mam nadzieję, że niezależnie od wróżby, którą traktuję z dystansem i staram się sama prowadzić swoje życie, ale mimo to mam nadzieję, że moje życie uczuciowe szybko się ułoży, bo ten stan zawieszenia trwa bardzo długo. Pozdrawiam serdecznie i życzę Pani wszystkiego co najlepsze! Ania” – Pani Anna

“Witam Panią,dziękuję za tak szybką wróżbę. Tarota miałam pierwszy raz stawianego. Dużo z tego co Pani napisała to prawda. Nie ukrywam że troszkę zabolaoł, że nie bedziemy razem ja i M. Jednak może jakiś cud się stanie bo naprawdę się kochaliśmy i wiem co ważnego straciłam. Dzięjuę za wróżbę zyczę wszystkiego dobrego,Pozdrawiam Małgosia z Torunia” – Pani Małgorzata

“Witam Pani Otylio. Uśmiech. Wszystko ladnie jasno ,klarownie Pani mi opisala i wytlumaczyla,mam nadzieje ,ze tak pokieruje swoim zyciem ,ze wszystko ulozy sie dobrze .Jestem wdzieczna za opisanie mi wszystkiego .Pozdrawiam Monika” – Pani Monika

“Chyba w końcu ktoś otworzył mi oczy na świat. Jestem bardzo wdzięczna za Pani pomoc.” – Pani Sandra

“Dobry wieczór Pani Otylio, Przepraszam, ze odpisuję dopiero teraz ale we wtorek mam oparację i biegam załatwiam wszystko. Trochę też jak to przeczytałam to uszło ze mnie powietrze i nie bardzo umiałam pozbierac myśli. Wygląda na to, ze najlepszym wyjściem jest dać sobie z nim spokój. Wiem, że on chyba wrócił albo ma zamiar wrócić do swojej byłej dziewczyny. Jakos mam takie przeczucie. Ech- myslałam, ze w tym wieku kobiety są już mądrzejsze, a ja nawet w tej kwestii potrafię siebie zaskoczyc. Aż mi głupio. Ślicznie dziekuję Pani za pomoc, bo wcale nie musiała Pani siedzieć przy moich problemach przy świętach i jeszcze to dodatkowe pytanie. Na prawdę bardzo dziekuję za pomoc i za takie ludzkie podejście. Będę na pewno z Pania w kontakcie i skorzystam z podpowiedzi kart. Cieplutko pozdrawiam. – Kasia.” – Pani Katarzyna

“Pani Otylio, dziękuję za wróżbę .Będę do niej wracała, kiedy zwątpię w swoje plany i cele. Pozdrawiam Panią i również życzę wszystkiego dobrego” – Pani Jolanta

“Witam , nie dziekuję za wrózbę, lecz nie sądziłam że karty pokażą tak dokładnie, rzeczywiście bardzo zaangażowałam sie w ten związek, jemu dałam drugi raz szanse, cos mi wtedy podpowiadało że znów tracę czas. co do niego wszystko sie potwierdziło, To co Pani napisała wszystko sie zgadza, mówi mi że mnie kocha ale to jest chyba tylko tak abym nie znalazła sobie kogoś innego. Pozdrawiam bardzo ciepło” – Pani Ewelina

“Jestem pod wrażeniem, że tak szybko :)Szanowna Pani Otylio – ślicznie dziękuję :)Dużo się pokrywa, w zakresie mojego podejścia do pracy. Dziękuję za wróżbę i za takiego pozytywnego “kopa”, że warto jednak dalej o coś walczyć, nawet, jeżeli to tylko wróżba :)” – Pani Roksana

“Witam. Wróżba okazała się dobra i myślę, że muszę popracować nad sobą bo samotność zaczyna mi dokuczać. Pozdrawiam Małgosia” – Pani Małgorzata

“Pani Otylio, dziękuję bardzo za odpowiedzi na pytania. Jestem świadoma swoich błędów i teraz wiem, czego unikać w przyszłości. Dziękuję za cenne rady. Będę Panią polecać znajomym, którzy chcieliby zasięgnąć porad. Pozdrawiam Panią bardzo serdecznie” – Pani Emilia

“Otylio, czytam to co mi napisałaś i oczom nie wierzę jak trafnie zostałam oceniona podczas analizy numerologicznej.A co do moich pytań… rozjaśniłaś mi bardzo sytuację w której się znalazłam, zrozumiałam że źle ulokowałam swoje uczucie i mam nadzieję że już nigdy nie spotkam A. na swojej drodze. A co do K. Chyba boję się tej zmiany i tak jak mnie opisałaś w analizie numerologicznej, muszę mieć wszystko idealnie zaplanowane, przemyślane i poukładane żeby zmienić całe przyszłe swoje życie…Pozdrawiam Cię ciepłoGosia” – Pani Małgorzata

“Szanowna Pani Otylio,z uwagą przeczytałam Pani wróżbę. Nie podziękuję, ponieważ jak Pani pisze, za wróżbę się nie dziękuje. Ale muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem… i opisu tych osób (zgadzają się w 100 %) i mnie, a także punktu nr 5. Przyznam się teraz szczerze, że moja koleżanka Cyganka czytając z mojej ręki (choć ja nie chciałam) całkiem niedawno powiedziała mi, że za dwa lata, gdy moja najstarsza córka ukończy 18 lat, pojawi się mężczyzna, z którym będę budować naszą przyszłość. Nie chciałam jej wierzyć, myślałam, że próbuje mnie pocieszyć. Nic dodać, nic ująć. Zyczę Pani, Pani Otylio, dalszych sukcesów w pracy zawodowej Serdecznie pozdrawiam.” – Pani Liliana

“Witam Panią, W czerwcu skorzystałam z Pani usług.Za wróżbę dziękować nie można ale chciałam powiedzieć, że w wielu kwestiach miała Pani racje i wiele rzeczy już się spełniło.W zasadzie kiedy stawiała Pnia tego tarota te wydarzenia o których Pani powiedziała już się działy. Już wtedy wewnątrz siebie czułam jakie decyzje podejmę ale potrzebowałam jakiegoś drogowskazu…bardzo się bałam.Pomimo, że nie nadszedł jeszcze nowy rok to w moim życiu już jest dużo spokoju i szczęścia wynikającego z podjętych decyzji 🙂 Chciałam, żeby Pani o tym wiedziała 🙂 Pozdrawiam,” – Pani Paula

“Droga pani Otylio pragne podziekowac za przeslana wrozbe oraz cenne porady. i oczywiscie polece pani uslugi wszyskim znajomym,udzie tutaj czesto potrzebuja wsparcia.z gory dziekuje i przepaszam za klopot. pozdrawiam Aldona“- Pani Aldona

“Witam Pani Otylio,dziękuję serdecznie za wróżbę.Wskazówki w niej zawarte są dla mnie cenne.Pozdrawiam serdecznie i również życzę wszystkiego najlepszego!” Pani Marta

“Wielce szanowna Pani Otylio Wrzos, Jestem pod ogromnym wrażeniem trafności Pani wróżb. Znając przyszłe wydarzenia dotyczące mnie i moich bliskich jestem bardziej spokojny z zrównoważony.
O wiele łatwiej jest mi podejmować decyzje, które dotyczą mojego otoczenia zarówno w pracy zawodowej, działalności społecznej jak i życiu osobistym. Serdecznie Pani dziękuję. Życzę Pani wszelkiej pomyślności. Z wyrazami szacunku i uznania.” – Pan Marian

zamów wróżbę u mnie jak zamówić wróżbę