Kiedy wezmę ślub ? Horoskop

Jeśli intryguje Cię data Twojego przyszłego ślubu to możesz napisać do mnie – rozłożę karty i będziesz wiedziała. Ale możesz też przeczytać poniższy artykuł i dowiedzieć się jakie etapy powinnaś przeżyć, żeby wyjść za mąż szczęśliwie.

Kiedy wezmę ślub ? Horoskop

Własne abonamenty

Umowa i abonament tylko na Ciebie. Brzmi przerażająco? Teraz każda rozmowa i wiadomość, dodatkowe opłaty za roaming, czy inne wydatki Spoczywają na Tobie. Teraz nie ma wymówki, że pochłonęły Cię problemy rodzinne, a rodzic zapłaci za sms-y z ukochanym.

Wyrażanie własnych opinii

Posiadasz swoje poglądy polityczne, myślisz samodzielnie o kwestiach wagi państwowej, czy nawet dotyczących Twojej osoby, świata i potrafisz przedstawić swoje poglądy. Nie przyjmujesz tego, co sądzą Twoi rodzice, czy przyjaciele – naturalnie słuchasz ich opinii, jednak to Ty kreujesz swoje.

Doświadczanie luksusowego życia

Czyli chwile i rzeczy, na które przeznaczasz swoje ciężko zarobione pieniądze, a które nie są Ci koniecznie potrzebne do życia. Robisz to, bo możesz i chcesz, ale nie jest to zbędna rozrzutność. Np. decydujesz się na wino z wyższej półki, zamawiasz drogi materac, robisz coś, aby poprawić swoje zdrowie i komfort życia.

Oddalenie się od swojego komfortu

Z różnych powodów byłaś lub jesteś postawiona w trudnej sytuacji, która daje Ci problem, np. musisz zdecydować się na przeprowadzkę, poprzez wzgląd na swoją pracę.

Poradzenie sobie po zakończeniu związku

Przebrnięcie przez to co było złe samodzielnie (lub z pomocą bliskich osób). Zapomnienie o bólu, któremu nie udało się Cię zniszczyć, a który dał Ci moc do zmian i nowego życia.

Zmiana wyglądu fizycznego

Miałaś w planach mieć tatuaż, kolczyk, powiększyć usta, zmienić kolor włosów, przejść na dietę, zadbać o swoją figurę – jeśli zdecydowałaś się na coś, co wymagało przemyślenia, ciężkiej pracy, ale nie miało związku z poparciem mamy, taty i innych ludzi.

Odejście od nastoletnich lat

Spoglądasz na młodzież i nastolatków i wyraźnie widzisz, jak wiele Was różni. Myślisz sobie, że cieszysz się, że nie jesteś już w tym wieku. Naturalnie chciałabyś wciąż być beztroską nastolatką, ale mentalnie jesteś już poza tym okresem życia.

Samotne zamieszkanie

Nie musisz mieć na własność apartamentu, domu, czy zwykłego mieszkania. Mowa tutaj o oddzielnym zamieszkaniu np. w wynajęciu czegoś gdzie spróbujesz żyć na własny rachunek. Umowa jest na Ciebie i jesteś z dala od rodziców, czy chłopaka.

Zaproszenie rodziców do swojego lokum

Nadszedł czas, kiedy to Ty szykujesz posiłek, nie korzystasz z zapasów, jakie podarowała Ci mama i nie zamawiasz jedzenia z ulubionego baru – rodzice odwiedzają Cię, a Ty jesteś gospodynią podczas całego wieczoru. Poza tym, masz w swoim mieszkaniu jedzenie! Twoje posiłki to co najmniej śniadanie, obiad i kolacja i przez znaczną część czasu robisz je sama.

Przyznanie się, że popełniło się błąd

Potrafisz powiedzieć – to moja wina i ponieść odpowiedzialność za to, co zrobiłaś lub powiedziałaś. Nie udajesz, że nic się nie stało, kiedy ktoś przyłapuje Cię gdy robisz coś źle.

Rozwiązywanie problemów

W trudnych momentach radziłaś sobie sama i pokonywałaś problemy. Prowadziłaś do ich rozwiązania. Trudności ze znalezieniem pracy, zły stan zdrowia członków rodziny, brak środków na rachunki itp.

Pilnowanie własnych terminów

Mama nie musi mówić Ci o kontroli u dentysty, kończącym się ubezpieczeniu, bo Twój wewnętrzny (lub całkiem miły, papierowy) kalendarz bez problemu daje sobie radę z odpowiedzialnością i utrzymaniem porządku w Twoim życiu.

Odczuwanie radości z tego, że inni ludzie odnoszą sukcesy

Czystego szczęścia… bez zazdrości, stresu, że Ty także powinnaś osiągnąć lub posiadać to, co znajomi.

Samodzielne wyjazdy

Sama, ze znajomymi lub z chłopakiem. Wypoczynek i wakacje z kimś, kto nie jest Twoim rodzicem lub opiekunką ze szkoły. To Ty je sobie opłacasz.

Odejście z pracy

Sama, proszenia bliskich o opinię. Dokonałaś takiego wyboru dlatego, że czyni Cię ona nieszczęśliwą, nie daje zadowalającej ilości pieniędzy, czy zadowolenia.

zamów wróżbę u mnie jak zamówić wróżbę